General Electric İç Dış Aydınlatma Tünel Armatürleri

General Electric İç Dış Aydınlatma Tünel armatürleri

General Electric Bayii Saray Elektrik

General Electric

General Electric

GE Aydınlatma

GE, Türkiye pazarının gereksinimlerini karşılamak için 1000’den fazla türde enerji tasarruflu lamba, armatür ve LED sistemleri tedarik ediyor.

Çankaya Üniversitesi 440.000 m2’lik yeni Turkuaz kampüsü için ışık veya estetik bütünlüğünden ödün vermeden düşük karbon ayak izi bırakmak ve enerji verimliliği sağlamak için dış aydınlatma projesinde GE aydınlatma çözümlerini kullanıyor. Varolan aydınlatma sistemini GE’nin 88 watt’lik Luna LED çözümleriyle değiştirilince enerji tüketimi neredeyse yarı yarıya (%46) ve işletim maliyeti %57 azaldı. Bu tasarruflar ışığın estetiğine ya da benzerliğine dokunulmadan sağlandı.

GE Ürün ve Hizmetler:

İç Aydınlatma

GE Lighting, çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek, enerji verimliliği sağlayan LED aydınlatma lambaları, enerji tasarruflu lambalar (CFL) ile iç aydınlatmada aradığınız konfor ve aydınlatma düzeyini size sunuyor. Benzer şekilde ev dışı iç aydınlatma ihtiyaçlarına yönelik uygulamalarda kullanılan LED armatürler ile de doğru ve etkili aydınlatma sağlıyor.

Dış Aydınlatma

LED Tünel armatürleri düşük hızlı tüneller, alt geçitler, otoparklar ve sanayi alanları için verimli bir aydınlatma sağlıyor. Kullanımı, geliştirilmiş görüş mesafesi için beyaz ışık ile birlikte güvenli bir trafik ortamı yaratıyor. Ankara Belediyesi’nin EGS Mühendislik’le gerçekleştirdiği projede mevcut Ankara tüneli aydınlatma sistemlerini, ışık benzerliğini koruyan, kamaşmayı azaltan ve aydınlık seviyesini düzelten GE Lighting LED çözümü ile değiştirerek, tüneli kullanan şoförlerin yol güvenliğini büyük ölçüde artırdı. 266 adet 90 Watt LED armatüründen oluşan yeni sistem enerji tüketimini %44 ve işletim maliyetini %57 azaltıyor.

Otomotiv Lambaları

GE Aydınlatma, Türkiye’de geniş ürün portföyü, GE ve Tungsram markaları ile araç kullanıcılarının sürüş konforunu ve yol güvenliğini arttırmak için çalışıyor. OEM kalitesinde standart lambalar, farklı sürücü tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik daha uzun ömür ya da daha yüksek ışık ve parlaklık sunan premium lamba serisi (Megalight Ultra, Sportlight vb.) ve özel tip lambalar yetkili satıcılarımız aracılığı ile pazara sunuluyor.

GE Aydınlatma

Her gün, dünyanın her yerinde, GE, müşterilerinin en zorlu çevre sorunlarına çözüm bulmalarına yardımcı oluyor.

Bu nedenle, GE Lighting’te 100 yıldan uzun bir süredir gelecekteki inovasyonun temelini oluşturan bilgi birikimi ve teknik uzmanlığa sahip ileri aydınlatma teknolojilerine öncülük ediyor.

Küresel enerji talebimizin % 20’sini oluşturan aydınlatma, montaj mevzuatı ve çevresel baskılar – şimdi bu miras ve yetenek kesinlikle çok önemlidir.

GE Aydınlatma, yüksek kaliteli ve düşük enerjili aydınlatma konusundaki küresel talepleri karşılamak için pazara yeni teknolojiler getirmeye devam ediyor.

General Electric Bayisi Saray Kablo Elektrik Malzemeleri

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

İLETİŞİM

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın