Goya Aydınlatma Ofis ve Ev Armatürleri, Lineer Armatürler, Mağaza Armatürleri, Merdiven Armatürleri, Power Led Armatürler, Ray Spotlar, Gizli Aydınlatma

Saray Elektrik Goya Aydınlatma Ürünleri

Goya Aydınlatma

Goya Aydınlatma

Goya Şerit Led

İç Mekan Aydınlatma

Ofis ve Ev Armatürleri

Linear Armatürler

Mağaza Armatürleri

Merdiven Armatürleri

Power Led Armatürler

Ray Spotlar

Ray Ve Aparatları

Gizli Aydınlatma

SMD Ledli Armatürler

Sıva Üzeri Armatürler

Yıldız Spotlar

Sarkıt Armatürler

Dış Mekan Aydınlatma

Walwasher

Projektörler

Duvar Apliği

Led Etanj

Ledli Sıva Üzeri Armatür

Bolard

Şerit Led

Goya Aydınlatma

Goya Aydınlatma 2003 yılında sektörde genç yasta edinilmiş tecrübelere sahip ortakları tarafından aydınlatma sektörünün merkezi konumunda olan Karaköy semtinde kurulmuştur. Sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Ürün çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Aydınlatma teknolojisinin sürekli degişimine paralel olarak Altun Elektrik; Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek yeni teknolojiyi Goya Markası ile sektöre sunmaktadır. Enerji tüketimini azaltan, dayanıklı, uzun ömürlü, doğal ışık veren LED teknolojisi ürünlerle, firmalara ekonomik çözümler de sunuluyor.

Goya Aydınlatma Deneyimi

Aydınlatma, insan ile görsel arasında bir iletişim şeklidir. Aydınlatma tasarımının fiziksel ve psikolojik olarak insan üzerinde etkileri vardır. Doğru bir aydınlatma, insanın kendisini iyi hissetmesini sağlayarak yaşam kalitesini arttırır.

Ticari yapılarda ise aydınlatmanın önemi daha da büyüktür. Yapılan araştırmalarda aydınlatma ile müşterinin alışveriş alışkanlıklarının değişebileceği, satın alma kararlarının etkilendiği kanıtlanmıştır.

DIALux EVO programı ile projenizin gereksinimine göre kaliteli ve ekonomik bir aydınlatma konseptini mekanınızın simülasyonu ile canlandırılmış bir sunuma dönüştürüyor.

Projelerinizde doğru ürün ve doğru ışık detaylarını kullanarak Sizler için konseptinize uygun aydınlatma tasarımları hazırlıyor.

Goya Aydınlatma Bayisi Saray Kablo Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

GOYA FİYAT LİSTESİ

İLETİŞİM

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

7 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın