Kendal Elektrik

Kendal Elektrik Aydınlatma Ürünleri Perpa

Kendal Elektrik Aydınlatma Ürünleri

Kendal Elektrik Aydınlatma Ürünleri

Sıva Altı, Sıva Üstü Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Tasarruflu Floresan Ampuller, Led Ampul Led Tüpler, Led Spot Downlight

Şerit Led Kendal Aydınlatma
Dış Aydınlatma Saray Elektrik
İç Aydınlatma Saray Elektrik
Ampuller, Ampul Çeşitleri Kendal Elektrik

Sıva Altı Aydınlatma

Yıldız Spot ve Koridor Armatürler, Camlı Led Panel Armatürler, Led Panel Armatürler

Kendal Elektrik Sıva Üstü Aydınlatma

Pendante Sarkıt Armatürler, Led Paneller, Cob Ve Power Led Armatürler, Bant Armatürler

Dış Aydınlatma

Halojen Projektör Ve Metal Halide Armatür, Wall Washer, Bahçe Armatürler, Smd Led Projektörler, Cob Led Sokak Armatürler

Dekoratif Aydınlatma

Dekoratif Sarkıt Armatürler

Diğerleri

Starter, Duman Dedektör, Exit, Bant, Kablolar, Duylar, Dimmer, Sensörler, Trafolar, Panel Yedek Parçaları, Vantilatörler, Led Armatür Trafoları, Rgb Led Kumandaları, Aydınlatma Kumandaları, Aspiratörler, Kumandalı Ziller, Zaman Saatleri, Sensörler, Elektronik Balastlar

Tasarruflu Vve Floresan Ampuller

Gece Ampulleri, T5, T8, T10 Floresan Ampul, Tasarruflu Ampuller

Led Ampul Ve Led Tüpler

Led Cob Spot Ampül, Led Smd Ampüller, Led Par Ampüller, Led Sensörlü Ampüller, Led Bataryalı Ampüller, Led Gece Ampüller, Led Dekoratif Ampüller, Led T8 Floresan Ampüller, Led Smd Buji Ampül, Led Ralina Ampül, Led Kapsül Ampül, Led Flaman Ampül, Led Rustik Ampül, Led Buji Ampül, Led Cob Ampül, Led Ufo Ampül, Led Simit Ampüller

Led Spotlar Ve Downlight

Led Cob Downlight, Led Cob Spotlar, Led Smd Spotlar, Led Power Spotlar

Dekoratif Ayna Ve Duvar Armatürleri

Led Smd Sarkıt Armatür, Led Smd Ayna Aplik, Led Smd Duvar Aplik, Led Smd Resim Aplik

Mağaza Aydınlatma ve Ray Spotlar

Monofaze Ray Ve Soketler, Led Cob Ray Spotlar

Kendal Led Paneller

Bant Armatürler

Ledli Dış Aydınlatma

Led Cob Fabrika Aydınlatma

Led Şeritler

Plastik Aydınlatma Armatürler

Tse’li Ürünlerimiz

Kendal Aydınlatma

1998 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyete başlayan Kendal Elektrik bugün 22.000 metre kare alanda 150 çalışanı ile üretimini sürdürmektedir. Sektörde bir çok ilke imza atan Kendal Elektrik, tamamen Türk sermayeli olup, ürünlerini dünya standartlarında ve otomasyona dayalı makine parkurlarında üretmektedir.

Teknolojik gelişmeleri titizlikle takip eden Kendal Elektrik, ürünlere hayat veren kalıp üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede metal kalıplar enjeksiyon üretim alanında gerçek ürün formlarına kavuşmakta ve tam ürün olmada ilk adımı atmaktadır. Hatasız ve yüksek kalitede üretim anlayışıyla robot teknolojisini üretimin tüm süreçlerine yaymayı ve birbiriyle entegre etmeyi bir misyon olarak gören Kendal Elektrik, toplamda 22.000 metrekareye yaklaşan otomasyon alanıyla yatırımlarını hedeflediği şekilde sektör ve müşteri beklentilerine uygun şekilde arttırmaya devam etmektedir.

%100 yerli bir marka olan Kendal Elektrik bu topraklardan aldığını yine bu topraklara vermek için çalışmaktadır.

Sektörün ana atardamarı olan Led Ampülle birlikte, led panel, led spot, led projektör gibi birçok alanda üretim yapmakta olup pazarda müşterilerin ihtiyaç duyduğu birçok ürün grubunu tek çatı altında sunabilmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Kendal Elektrik istikrarlı büyüyen ürün yelpazesi ve buna bağlı gerçekleştirilen yatırımlarla kapasitesini her geçen yıl arttırmakta ve pazarda gücüne güç katmaktadır.

Kendal Elektrik led ampül üretim kapasitesi ve yaygınlığı itibarı ile yerli üretim led ampul sektöründe pazar lideridir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürettiği ürünlerle dikkat çeken Kendal Elektrik led ampüllerde göz yormayan 4.000k led ampul ve paneli de üretmektedir.

Profesyonellerin tercihi; TSE standartlı ürünlerin yelpazesini her geçen gün arttıran Kendal Elektrik ARGE merkezi ile koordineli olarak sektörün ihtiyaç duyduğu bir çok ürün grubunu rekabetçi anlayışıyla tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Bu gruptaki TSE’li ürünler, bünyemizdeki akredite laboratuvarda testlere tabi tutulmakta ve %100 güvenli bir şekilde pazara sunulmaktadır. 2013 yılında ARGE bünyesinde kurulan otomasyon ekibi ile sadece ürün değil otomasyona dayalı üretim proseslerini yeniden şekillendirmiştir. TSE belgelerimizle birlikte inovasyona dayalı değişim kültürünün kurum içinde yaygınlaşması için yoğun çaba sarf etmektedir.

Kendal Elektrik Asya Avrupa ve Afrika pazarlarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmeyi, iç pazardaysa lider olmayı hedeflemektedir.

20 yılı aşkın tecrübesi %100 Türk sermayesiyle Kendal Elektrik, yaptığı ve yapacağı yatırımlarla bir dünya markası olma hedefine hızla yaklaşmaktadır.

Kendal Elektrik Bayisi Saray Kablo Toptan Elektrik Malzemeleri

Perpa: Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy Beyoğlu İSTANBUL

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

SARAY ELEKTRİK İLETİŞİM

KENDAL FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın