Nade Elektronik

Nade Elektronik

Nade Elektronik Ürünleri LED Aydınlatma Armatürleri Sensör ve Sensörlü Aydınlatma, Görüntülü Diafon ve Haberleşme Sistemleri, Kapı ve Merdiven Sistemleri

Nade Elektronik Dış Mekan Aydınlatma
Nade Elektronik İç Mekan Aydınlatma
Nade Elektronik Kapı Merdiven Sistemleri
Nade Elektronik Yangın Algılama Sistemleri
Nade Elektronik Görüntülü Diafon Haberleşme Sistemleri
Nade nElektronik Sensörlü Aydınlatma Ürünleri
Nade Elektronik Güneş Enerjili Aydınlatma Armatürleri

Güneş Enerjili Lambalar

Akşam güneş batarken de güneş paneli üzerine düşen ışık enerjisini ölçerek havanın karardığını algılayıp piller ile led ayadınlatma kısmını besler. SavLight Güneş enerjili Armatür elektrik tasarrufu, enerjinin doğru kullanımı ve geri dönüştürülebilir komponentleri ile doğaya ve hayatınıza katma değer sağlar.

Sensör ve Sensörlü Aydınlatma

Akıl, duyarlılık ve doğru zamanlamanın birlikteliği, rahatlık ve güven getirir. Bu birlikteliği yaşam alanlarına taşıyan Na-De in sense ürünleri akıllı sensör sistemleriyle, algıda açıklık ve seçiciliğin temsilcisidir; aynı zamanda konforun ve kolaylığın aracıdır.

Görüntülü Diafon ve Haberleşme Sistemleri

Nade Elektronik Bayii Saray Elektrik

Nade Elektronik Görüntülü Haberleşme Sistemleri

Yaşam tüm zenginliğiyle sürerken, bu akışta içtenlikle yer almak önemlidir. Anlamak, görmek, duymak, hissetmek; tümüyle iletişim halinde olmak, yaşamları zenginleştirir. Na-De in touch serisi ürünler, yaşamla etkileşimli iletişim sağlar.

Yangın Algılama Sistemleri— IN FIRE

Küçük kıvılcımlar, büyüyüp alevlere ve yangına dönüşmeden güvenliği sağlamak büyük önem taşır. Herhangi bir yangın olasılığı durumunda uyarı sistemiyle devreye giren Na-De in fire ürünleri yaşamsal güvenlik sağlar.

Nade LED Aydınlatma Armatürleri

ANCHA Lighting olarak; yaşamın her alanı için ışık kalitesini artırmak ve buna uygun standartlarda profesyonel LED aydınlatma armatürleri üretmek temel değerlerimizdendir.Tasarımlarımızı, teknik olarak uzun ömürlü ve enerji verimli LED armatürlere odaklarken fonksiyonellik ve estetikten ödün vermeyen çözümlerle sonuçlandırıyoruz

Nade

Aydınlatma Armatürleri

Işığa yönelmek ve aydınlığı yaşama yansıtmak insanın temel çabasıdır. Atılan her adımla aydınlık içinde ilerlerken güven, başarı, mutluluk içtenlikle duyumsanır. Yaşamı ışıklandıran Na-De in light ürünleri, aydınlık günlerin güvencesidir.

Nade Kapı ve Merdiven Sistemleri— IN DOOR

Her an, bir sonrakinin habercisidir ve yaşam kapısı gelecek tüm anları kucaklamaya hazırdır. Na-De in door ürünleri, kapınızda bekleyen geleceği hoşlukla karşılamak ve içeri almak için hep yanınızdadır.

Nade Elektronik

Eskiden sadece insani bir ihtiyaç olan aydınlatma, artık estetik olarak da insanın hayatında çok farklı bir boyuta evrildi. Teknolojik olarak da beklentilerin çok üzerine taşan ürün yelpazesi başlı başına aydınlatma sektörünün büyümesine ve gelişmesine olanak sağladı. Gerek aydınlatma olsun gerek bina yönetim ve haberleşme sistemleri olsun, birbiri ile bağlı, insana daha fazla konfor alanı oluşturan ürünlerin geliştirilmesi gündeme gelmiştir. Bu açığı ürün yelpazesini geliştirerek kapatmaya çalışan firmalardan birisi de 50 yıllık bir marka ve sektöründe hatrı sayılır bir yere sahip olan Na-De’dir.

İlk yerli sensör üreticisi olmakla beraber, teknolojiye yön veren, inovatif ürün gamıyla kapasitesini her yıl arttırmaktadır. Bina içi aydınlatmada etanj armatürler, slim LED paneller, sensörlü aydınlatma ve sensörler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, lineer aydınlatma ürünleri mevcut.

Dış aydınlatma tarafında ise solar aydınlatma, projektörler, sokak armatürleri, wallwasher lar ve spot çim aydınlatma seçenekleri ile peyzaj tasarımlarında geniş bir ürün seçeneği ile müşterilerin taleplerine maksimum düzeyde cevap vermeye çalışmaktadır. Yangın algılama sistemlerinde ve Intercom görüntülü bina sistemlerinde de yine piyasanın ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretilmekte olup bunların yanında akaryakıt sektöründe yakıt istasyonlarındaki fiyat panolarından iç aydınlatma ve sensörlere kadar tüm ihtiyaçlara yönelik aydınlatma çözümleri mevcuttur.

Nade Elektronik Bayisi Saray Elektrik

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

İLETİŞİM

NADE FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK