Nade Elektronik Projektörler

Nade Projektörler

Nade Projektörler

Nade Projektörler Mikra Gen2 Led Projektör  M14 Serisi, Mikra Gen3 Led Projektör  M14 Serisi, Grassias Led Projektör, Yüksek verimli led teknolojisi

Nade Grassias Projektör

Grassias Projektör 30-50-100-150-200 Watt Led

/
Grassias Projektör Yüksek verimli led teknolojisi ile Grassias…
Nade Micra Gen3 Projektör

Micra Gen3 Projektör 100-150-200-250 Watt LED

/
Micra Gen3 Projektör Micra Gen3 Projektör 100-150-200-250…
Nade Elektronik Micra Gen2 Projektör

Micra Gen2 Projektör 60-80-100W Yüksek Verimli LED

/
Micra Gen2 Projektör Micra Gen2 Projektör 60-80-100 Watt…

MICRA GEN2

Nade Micra Gen2 Led Projektör

Micra Gen2 Led Projektör

Mikra Gen2 Led Projektör  M14 Serisi

Yüksek verimli led teknolojisi ile MIKRA GEN2 projektörler siyah alüminyum kasa dizaynı ile mimari aydınlatmalarda estetik çözümler sunar. Basketbol sahası, futbol sahası, üretim tesisleri çevre aydınlatması, tenis kortları vb. dış mekan aydınlatma çözümlerinde uzun ömürlü ve teknolojik ürünler için MIKRA GEN2 projektörler tercih edilmektedir.

MICRA GEN3

Nade Mikra Gen3 Led Projektör  M14 Serisi

Mikra Gen3 Led Projektör  M14 Serisi

Mikra Gen3 Led Projektör  M14 Serisi

Yüksek verimli led teknolojisi ile MIKRA GEN3 projektörler siyah alüminyum kasa dizaynı ile mimari aydınlatmalarda estetik çözümler sunar. Basketbol sahası, futbol sahası, üretim tesisleri çevre aydınlatması, tenis kortları vb. dış mekan aydınlatma çözümlerinde uzun ömürlü ve teknolojik ürünler için MIKRA GEN3 projektörler tercih edilmektedir.

GRASSIAS Nade Projektörler

Nade Grassias Led Projektör

Grassias Led Projektör

Grassias Led Projektör

Yüksek verimli led teknolojisi ile Grassias projektörler siyah alüminyum kasa dizaynı ile mimari aydınlatmalarda estetik çözümler sunar. Basketbol sahası, futbol sahası, üretim tesisleri çevre aydınlatması, tenis kortları vb. dış mekan aydınlatma çözümlerinde uzun ömürlü ve teknolojik ürünler için Grassias projektörler tercih edilmektedir.

Nade Elektronik

Eskiden sadece insani bir ihtiyaç olan aydınlatma, artık estetik olarak da insanın hayatında çok farklı bir boyuta evrildi. Teknolojik olarak da beklentilerin çok üzerine taşan ürün yelpazesi başlı başına aydınlatma sektörünün büyümesine ve gelişmesine olanak sağladı. Gerek aydınlatma olsun gerek bina yönetim ve haberleşme sistemleri olsun, birbiri ile bağlı, insana daha fazla konfor alanı oluşturan ürünlerin geliştirilmesi gündeme gelmiştir. Bu açığı ürün yelpazesini geliştirerek kapatmaya çalışan firmalardan birisi de 50 yıllık bir marka ve sektöründe hatrı sayılır bir yere sahip olan Na-De’dir.

İlk yerli sensör üreticisi olmakla beraber, teknolojiye yön veren, inovatif ürün gamıyla kapasitesini her yıl arttırmaktadır. Bina içi aydınlatmada etanj armatürler, slim LED paneller, sensörlü aydınlatma ve sensörler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, lineer aydınlatma ürünleri mevcut.

Dış aydınlatma tarafında ise solar aydınlatma, projektörler, sokak armatürleri, wallwasher lar ve spot çim aydınlatma seçenekleri ile peyzaj tasarımlarında geniş bir ürün seçeneği ile müşterilerin taleplerine maksimum düzeyde cevap vermeye çalışmaktadır. Yangın algılama sistemlerinde ve Intercom görüntülü bina sistemlerinde de yine piyasanın ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretilmekte olup bunların yanında akaryakıt sektöründe yakıt istasyonlarındaki fiyat panolarından iç aydınlatma ve sensörlere kadar tüm ihtiyaçlara yönelik aydınlatma çözümleri mevcuttur.

Nade Elektronik Bayisi Saray Elektrik

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

İLETİŞİM

NADE DIŞ MEKAN AYDINLATMA

NADE ELEKTRONİK

NADE FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

3 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın