Öznur Kablo Alçak Gerilim Kabloları

Alçak Gerilim Kabloları

Alçak Gerilim Kabloları

Alçak Gerilim Kabloları XLPE PVC AG Al/Cu Tesisat Saray Elektrik, PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloların öncüsü Öznur Kablo

Öznur Kablo Konsantrik Ekranlı XLPE Kablo YXC7V, N2XCY TS IEC 60502-1
Saray Elektrik Tesisat Kabloları
Öznur NAYY Kablo
Öznur Kablo AG Al XLPE PVC Dış Kılıflı Kablolar
Öznur Kablo XLPE İzoleli AG Kablolar

Kablo, elektrik akımı iletiminde kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı metalik bir iletken tel. Bir veya daha fazla tel, yalıtıcı bir maddeyle kaplanmıştır. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş, örgü tel olabilir. Aynı miktarda akımı taşıyabilmesi için alüminyum kabloların bakıra nispeten 1/2 çap daha büyük olmasını gerektirir. Dolayısıyla yer problemi olan yerlerde bakır kablo kullanılır.

Öznur Kablo Alçak Gerilim Kabloları

Alçak Gerilim Kabloları

Alçak Gerilim Kabloları Özellikleri

AG Kablolar Bakır veya alüminyum iletken üzerine PVC veya XLPE hammadde kullanılarak yalıtkan kısmı tamamlanır.

AG kablolar müşteri istekleri ve kullanılacak alana göre PVC veya HFFR (Halogen Free) dolgu ve kılıf malzemeleri kullanılarak çelik zırhlı, bakır ekranlı, yangına dayanıklı olarak olarak üretilmektedir.

AG kablolar yer altında, bina içinde, kablo kanallarında, toplu yaşam alanlarında tesisat güç kablosu olarak kullanıma uygundur.

Öznur Kablo

Sürekli yatırım yapma felsefesini kendine ilke edinmiş olan ÖZNUR, yaptığı yeni yatırımlar ile XLPE izoleli, HFFR Dolgu ve Dış Kılıflı Halojensiz Yangına karşı güvenli HFFR kabloları üretmektedir.

25.000 m² kapalı alan üzerine kurulacak olan, Alüminyum Filmaşin üretim hattı, Alüminyum tel çekme ve inceltme hatları, XLPE Orta gerilim kabloları için 2.CV izolasyon hattı, ALPEK kabloları üretim hattı, Havai hat Alüminyum iletken üretim hattı.

Kumanda kabloları ve Özel kablo üretim hatları ile HFFR Kablolara olan talebin artması sonucunda bu ihtiyaca cevap verebilmek için kapasitesi 1.500kg/saat olan HFFR İzole, Dolgu ve Dış kılıf granül üretim hattının bulunacağı 4.Fabrikasının inşaatına 2012 yılında başlamış olup yatırımlarına devam etmektedir.

Günümüzde ülkemizin, en modern üretim hatları ve Kalite kontrol test laboratuarları ile donatılmış kablo fabrikasına sahip olan ÖZNUR, SCR Elektrolitik 8 mm Bakır filmaşin üretim tesisi, 89/154kv Yüksek gerilim kabloları üretebilecek yeterlikte CV XLPE izole hattı,

Bakır tel çekme ve inceltme hatları, İletken ve Damar büküm hatları, 0,6/1kv PVC, XLPE, HFFR İzole ve Dış kılıflı kablo ekstruzyon hatları, PVC granül üretimi, paketleme ve ambalajlama makineleri ile tüm bu ürünlerinin kalite kontrollerini gerçekleştirdiği gelişmiş test laboratuarlarıyla uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu bağlamda TS, VDE, IEC, KEMA, GOST-R standartlarında sunduğu ürünlerin yanı sıra, özel müşteri isteklerini kapsayan özel tasarımlı kablo üretimi taleplerine de cevap vermektedir.

70.000 m² kapalı alan ve yıllık 70.000 ton bakır filmaşin üretim kapasitesi ile TÜRKİYE’nin en büyük Kablo üreticilerinden biri konumuna gelecektir.

Saray Elektrik, AG PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloların  öncüsü Öznur Kablo bayisidir. PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloları firmamızdan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Öznur Kablo Katalog

Öznur Kablo Bayisi Saray Elektrik :

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy Beyoğlu İSTANBUL

KABLO

40 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın