Öznur Kablo Tesisat Kabloları PVC İzoleli Tesisat Kablosu Çeşitleri

Tesisat Kabloları PVC İzoleli Tesisat Kablosu Çeşitleri

Tesisat Kabloları

Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloların  öncüsü Öznur Kablo bayisiyiz. PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloları firmamızdan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Öznur Kablo H05Z1-U H07Z1-U H07Z1-R
Öznur Kablo H05Z1-K H07Z1-K Halojen Free Kablo
Öznur Kablo 05VV-F Tesisat Kablosu 300/500 V Damarlı Fleksibel
Öznur Kablo 300/500 V PVC Çok Damarlı Fleksibel Tesisat Kablolar
Öznur Kablo 300/500 V PVC Çok Damarlı Tesisat Kabloları
Öznur Kablo PVC Fleksibel Tesisat Kablosu
Öznur Kablo 450/750 V PVC Tesisat Kabloları

450/750 V PVC İzoleli Tesisat Kablosu

H07V-U, H07V-R, NYA

450/750 V PVC İzoleli Fleksibel Tesisat Kablosu

H05V-K, H07V-K, NYAF

300/500 V PVC İzoleli Çok Damarlı Tesisat Kablosu

NVV, 05VV-U, 05VV-R, NYM

300/500 V PVC İzoleli Çok Damarlı Fleksibl Tesisat Kablosu

H05VV-F

300/500 V PVC İzoleli Çok Damarlı Fleksibl Tesisat Kabloları

Öznur Kablo Tesisat Kabloları

Tesisat Kablosu Çeşitleri

Özel Üretim

Saray Elektrik, PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloların  öncüsü Öznur Kablo bayisidir. PVC İzoleli Tesisat Kabloları Bükülgen Kabloları firmamızdan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kablo, elektrik akımı iletiminde kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı metalik bir iletken tel. Bir veya daha fazla tel, yalıtıcı bir maddeyle kaplanmıştır. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş, örgü tel olabilir. Aynı miktarda akımı taşıyabilmesi için alüminyum kabloların bakıra nispeten 1/2 çap daha büyük olmasını gerektirir. Dolayısıyla yer problemi olan yerlerde bakır kablo kullanılır.

Kuvvetli Akım Kabloları

Saray Elektrik Tesisat Kablosu Çeşitleri

Tesisat Kablosu Çeşitleri

Kullanım alanları : Şebeke aydınlatma ve güç dağıtım kablosu olarak kullanılan bu kablo, fazla mekanik zorlamaların olmadığı, dahili, harici, toprak altında ve kablo kanalında kullanılır.

Kablo yapısı:  Tek damarlılarda 1.5-10 mm2 ye kadar tek telli, 10 mm2 den 300 mm2ye kadar çok tellidir. Yalıtkan kılıfla yalıtılmış ve üzerine dış kılıf geçirilmiştir. 2-4 damarlılarda 10 mm2ye kadar tek telli, 10mm2den büyük kesitlerde çok tellidir. Birbirine burulmuş damarlar üzerinde ortak kılıf ve üzerinde siyah renkli dış kılıf vardır.

EN YÜKSEK İLETKEN SICAKLIĞI: 70oC

ANMA GERİLİMİ: 0.6/1kV

Aşağıdaki resimden veya linkten nyy kablonun kesitlerine ve akım taşıma kapasitelerine ulaşabilirsiniz.

Halojen Free Tesisat Kabloları

Kullanım alanları : Büyük oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri ve bilgi işlem merkezleri ile raylı sistemlerle toplu taşımacılığın yapıldığı çok sayıda insanın ve değerli cihazın bulunduğu yangın tehlikesi olan tesislerde kullanılır. Bu kablolar, yangın sırasında alevi iletmezler, yoğun duman tabakası oluşturmazlar ve korozyona elverişli ortam yaratmazlar, böylece can ve mal güvenliği sağlarlar.

Kablo yapısı: 

  • İletken : Tek Telli ya da Bükülü Bakır İletken
  • Yalıtım : XLPE Bileşen
  • Dış Kılıf : LSFOH termoset
  • Dolgu : LSFOH termoset

EN YÜKSEK İLETKEN SICAKLIĞI: 70oC

ANMA GERİLİMİ: 300v/500v

Aşağıdaki resimden NHXMH (halojen free) kablonun kesitlerine ve akım taşıma kapasitelerine ulaşabilirsiniz.

öznur 2,5 kablo fiyatı

Öznur Kablo

Sürekli yatırım yapma felsefesini kendine ilke edinmiş olan ÖZNUR, yaptığı yeni yatırımlar ile XLPE izoleli, HFFR Dolgu ve Dış Kılıflı Halojensiz Yangına karşı güvenli HFFR kabloları üretmektedir.

25.000 m² kapalı alan üzerine kurulacak olan, Alüminyum Filmaşin üretim hattı, Alüminyum tel çekme ve inceltme hatları, XLPE Orta gerilim kabloları için 2.CV izolasyon hattı, ALPEK kabloları üretim hattı, Havai hat Alüminyum iletken üretim hattı.

Kumanda kabloları ve Özel kablo üretim hatları ile HFFR Kablolara olan talebin artması sonucunda bu ihtiyaca cevap verebilmek için kapasitesi 1.500kg/saat olan HFFR İzole, Dolgu ve Dış kılıf granül üretim hattının bulunacağı 4.Fabrikasının inşaatına 2012 yılında başlamış olup yatırımlarına devam etmektedir.

Günümüzde ülkemizin, en modern üretim hatları ve Kalite kontrol test laboratuarları ile donatılmış kablo fabrikasına sahip olan ÖZNUR, SCR Elektrolitik 8 mm Bakır filmaşin üretim tesisi, 89/154kv Yüksek gerilim kabloları üretebilecek yeterlikte CV XLPE izole hattı,

Bakır tel çekme ve inceltme hatları, İletken ve Damar büküm hatları, 0,6/1kv PVC, XLPE, HFFR İzole ve Dış kılıflı kablo ekstruzyon hatları, PVC granül üretimi, paketleme ve ambalajlama makineleri ile tüm bu ürünlerinin kalite kontrollerini gerçekleştirdiği gelişmiş test laboratuarlarıyla uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu bağlamda TS, VDE, IEC, KEMA, GOST-R standartlarında sunduğu ürünlerin yanı sıra, özel müşteri isteklerini kapsayan özel tasarımlı kablo üretimi taleplerine de cevap vermektedir.

70.000 m² kapalı alan ve yıllık 70.000 ton bakır filmaşin üretim kapasitesi ile TÜRKİYE’nin en büyük Kablo üreticilerinden biri konumuna gelecektir.

Saray Elektrik Öznur Kablo bayisidir. Öznur Kablo Ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Tesisat Kablosu, Halogen Free Kablolar ve diğer Öznur Kablo ürünlerindeki iskonto oranlarınızı öğrenmek için hemen arayınız.

Öznur Kablo Bayisi Saray Elektrik :

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy Beyoğlu İSTANBUL

İLETİŞİM

ALÇAK GERİLİM KABLOLARI

ÖZNUR KABLO

ÖZNUR KABLO FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

TOPTAN ELEKTRİK MALZEMELERİ

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

23 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın