Kablo

Kablo

Kablo

Öznur, Klas, Prysmian, Birikim Alçak Gerilim Kabloları, Orta Gerilim Kabloları, Halojensiz Kablolar, Halogen Free, Havai Hat İletkenleri, Zayıf Akım

Öznur Kablo Ürünleri
Klas Kablo Ürünleri
adcw
Öznur Kablo Alçak Gerilim Kablolarıadcw
Öznur Kablo Orta Gerilim Kabloları
Öznur Kablo Halojensiz Kablolar
Öznur Kablo Havai Hat İletkenleri
Klas Kablo Audio Video Kabloları
Klas Kablo Data İletişim Kabloları
Klas Kablo Koaksiyel Kablolar
Klas Kablo Telefon Yangın Alarm Kabloları
Klas Kablo Sinyal Kumanda Kontrol Kabloları
Klas Kablo Yangına Dayanıklı Kablolar
Klas Kablo Enstrümantasyon Kabloları
Klas Kablo Enerji Kabloları
Birikim Kablo Diafon Kablolarıadcw
Birikim Kablo CCTV Kablolarıadcw
Birikim Kablo Telefon Kablolarıadcw
Birikim Kablo Bus Kablolaradcw
adcw
Birikim Kablo Pur Kablolaradcw
adcw
Birikim Kablo Yangın Alarm Kablolarıadcw
Birikim Kablo Halogen Free Kablolaradcw
Birikim Kablo Enstrüman Kablolarıadcw
Birikim Kablo Sinyal Kontrol Kablolarıadcw

Kablo Uzmanı Saray Elektrik Toptan Elektrik Kablosu

Her çeşit kabloların en önemli markalarının bayisiyiz. Aradığınız kabloların her türünü en uygun fiyatlarla zamanında firmamızdan temin edebilirsiniz.

ÖZNUR KABLO

Öznur Alçak Gerilim Kabloları, Orta Gerilim Kabloları, Halojensiz Kablolar, Halogen Free, Havai Hat İletkenleri, NAYY, NYY, NYAF, N2XSY, N2XS(FL)2Y

Kalite anlayışı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden vizyonu ile ÖZNUR 2006 yılında 20.000 m² kapalı alanda kurduğu yeni fabrikasında 89/154kv Yüksek gerilimli kabloları üretim kapasitesine sahip olan CV hattında sürekli vulkanizasyon sistemiyle 3,6/6kv ile 20,3/35kv arasındaki XLPE yalıtkanlı orta gerilim kablo üretimi yapmaktadır.

Sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız, 2007 yılında 5.000 m² kapalı alanda Amerika’nın Southwire şirketinden tedarik edilen Yıllık 70.000 ton kapasiteli 8 mm SCR-2000 elektrolitik bakır filmaşin tesisini kurmuştur. Bu 70.000 ton yıllık üretim kapasitesi ÖZNUR’u Kablo sektöründe lider Elektrolitik bakır filmaşin üreticisi konumuna taşımıştır.

Kablolar

KLAS ENERJİ

Zayıf Akım, Audio Video, Data İletişim, Koaksiyel Kablolar, Telefon, Yangına Dayanıklı, Sinyal Kumanda Kontrol, Enstrümantasyon, Enerji Kabloları Uzmanı

1984 yılında İstanbul`da kurulan ve 2022 yılında 38. Kuruluş yılını tamamlayacak olan Klas Zayıf Akım Kabloları üreten bir firmadır.

İlk yıllarda Koaksiyel Kabloların üretimi ile ön plana çıkmıştır. 90`lı yıllarda üretim çeşitliliği Harici ve Dahili Telefon Kabloları, Sinyal Kumanda Kabloları ve Data Kabloları ile arttırılmıştır.

Klas Data markası ile RS-232 ve RS-422 protokolünde KD serisi Data Kablolarını çıkararak sektörde öncü olmuştur.

Dünyada ve ülkemizde gerçekleşen değişimleri yakından takip eden Klas 2000`li yıllarda yeni yatırımlarla, dünyada uygulanması daha o yıllarda zorunlu kılınan Yangına Dayanıklı Kablolar grubunu ve Enstrumantasyon Kablolarını ürün gamına dahil etmiştir.

Prysmian

Prysmian Group bünyesinde, aynı anda enerji ve haberleşme kabloları üretimi yapabilen 16 tesisten biri olarak öne çıkmaktadır. Türk Prysmian’ın ürün yelpazesi kapsamında, Prysmian ve Draka markaları ile, 220 kV’a kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları, demiryolu sinyalizasyon kabloları, asansör sistemleri, stüdyo broadcast kabloları ve özel kablolar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türk Prysmian “Anahtar Teslimi” projeler yaparak tüm müşterilerine eşsiz ve üstün hizmetler vermeye devam etmektedir.

Türk Prysmian’ın kurulu kapasitesi uluslararası pazarlarda da rekabet edebilecek seviyededir. Kapasite kullanımı 2020 yılında %76 olan ve Prysmian Group içinde öncelikli bir ihracat merkezi olmaya devam eden Türk Prysmian A.Ş.’nin, 2020 yılında 1.802.184.466 TL olan cirosunun yaklaşık %37’ini ihracat işlemleri oluşturmaktadır. Bugün firma, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, çok geniş bir coğrafyayı kapsayan 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Birikim 

Birikim Kontrol Kabloları, Enstruman Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar, Yangın Alarm Kabloları, PUR Kablolar, BUS Kablolar, CCTV Kabloları

Saray Elektrik Ltd. Şti. 1998 yılından beri endüstriyel elektrik cihazlar, enerji kabloları iletişim kabloları ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesi 100’den fazla marka ve 25.000 adet stok kaleminden oluşmaktadır.

Birbirini tamamlayan ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerde devamlı bulunurluk, rekabetçiliği garanti eden ürün yönetimi bilgilendirme ve erişim hizmetleri, finansman kolaylığı, akışkan lojistik destek, pazarlama hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin temel yaklaşımı fiyattan önce hizmet ve ilave kazanç anlayışıdır. Müşterilerine satış, güvenilirlik, rekabet avantajı ve para kazandırmaktır.

Hedefimiz doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer ve doğru fiyat felsefesiyle müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır. Siparişleriniz firmamızın araçları ile en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Öznur, Klas, Birikim, Prysmian Bayisi Saray Elektrik

Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy Beyoğlu İstanbul

İLETİŞİM

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

ELEKTRİK MALZEMELERİ

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

70 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın