Klas Kablo Audio Video Kabloları

Audio Video Kabloları

Audio Video Kabloları

Audio Video Kabloları Stüdyo Kamera Kabloları, Audio Video Kablosu Çeşitleri TRIAX-8, TRIAX-11, TRIAX-14, TRIFLEX-8, TRIFLEX-11, TRIFLEX-14, RGB-HV5 COAX, RGB-3/4, RGB-3/8, KV 0.8/3.7, KV 1.0/4.7

Klas Kablo TRIAX 8 Stüdyo Kamera Kablosu
Klas Kablo TRIAX 11 Kamera Kablosu
Klas Kablo TRIAX 14 Kamera Kablosu
Klas Kablo TRIFLEX 8 Kamera Kablosu
Klas Kablo TRIFLEX 11 Kamera Kablosu
Klas Kablo TRIFLEX 14 Kamera Kablosu
RGB HV5 COAX Audio Video Kablosu
Klas RGB 3-8 Audio Video Kablosu
Klas KV 08-3.7 Dijital Video Kablosu
LMC Light Multicore Kablo
Klas K-SPK 2C Twinax ProfesyonelHoparlör Kablosu
K-SPK CX
Klas AMC 22 Analog Çok Kanallı Kablo
Klas Kablo DMC 22 Audio Ses Kablosu
Klas Kablo MIC BL Mikrofon Kablosu

TRIAX Serisi Kablolar

Triax Serisi Audio Video Kabloları

Audio Video Kabloları stüdyo ortamlarında kamera kablosu olarak kullanılırlar. 75 Ω empedanslı ve düşük zayıflama değerlerine sahiptirler. Kullanım yerlerine göre PVC, PUR veya HFFR kılıf seçenekleri mevcuttur.

Triflex Serisi Audio Video Kabloları

Stüdyo ortamlarında kamera kablosu olarak kullanılırlar. 75 Ω Empedanslı ve düşük zayıflama değerlerine sahiptirler. Kullanım yerlerine göre PVC, PUR veya HFFR kılıf seçenekleri mevcuttur.

HDMI kablo standart, gelişmiş ve yüksek tanımlı video ile çok kanallı ses sinyallerinin tek kablo üzerinden taşınmasını destekler. Veriler bir dekoder ile sıkıştırılmamış video olarak HDMI çıkışına yönlendirilir.

HDMI (High Definition Multimedia Interface), ses (audio) ve görüntü (video) verilerinin dijital olarak aktarılabilmesi için üretilen bir kablo türüdür. HDMI, görüntünün yanı sıra ses aktarmada da kullanılabilir.

Klas Kablo TRIFLEX Serisi Kablolar

TRIFLEX Serisi Audio Video Kabloları

HDMI, Blu-ray, HD-DVD disk çalar, bilgisayar, oyun konsolu, dijital uydu alıcısı gibi cihazları, uyumlu ses ve görüntü aygıtlarına bağlamaktadır. HDMI’ın en önemli özelliği, herhangi bir görüntü ya da sesi olduğu gibi aktarmasıdır. Bu nedenle, HDMI kabloları oldukça yüksek değerde veri iletimini sağlamaktadır. Bu kablolar yapısal açıdan farklı özellikte üretilmişlerdir.

RGB Serisi Audio Video Kabloları

RGB Serisi Kablolar

RGB-HV5 COAX kablolar, çok amaçlı medya uygulamalarında VGA video sinyallerinin iletiminde kullanılır. Yüksek çözünürlük ve düşük zayıflama değerine sahiptirler. Birleşik yapıları sayesinde video ve data sinyallerini birlikte iletebilirler

Audio Video Kablosu Çeşitleri

TRIAX-8 KV 0.8/3.7
TRIAX-11 KV 1.0/4.7
TRIAX-14 LMC
TRIFLEX-11 K-SPK 2C 1.5/2.5/4.0
TRIFLEX-14 K-SPK 4C 1.5/2.5
RGB-HV5 COAX K-SPK CX 1.5/2.5
RGB-3/4 AMC 22
RGB-3/8 DMC 22
Triflex 8 MIC BL

Aux Kablosu

Cihazlarınızda bulunan ses arşivlerinizdeki ses kalitesinin aynı şekilde oto teybinize ya da diğer eski teknoloji sahibi olan cihazlarınıza yansımasını istiyorsanız, uygun ses düzenleyici alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiş olan aux kablolardan almalısınız. 

Yumuşak ve bükülmeyen kablolar olması, parazit önleme özelliğine sahip olması tercih etmeniz gereken özelliklerdir. Kablonun çok uzun olmaması da iyi olur. Kabloyu gerekli olandan daha uzun tutarsanız, kablo uzadıkça direnç artacağı için ses kalitesi düşecektir. Genellikle 120 santimetre civarında olan Aux kablolar tercih edilmektedir. 

Oksitlenmeyen ve altın suyuna bandırılmış olan, altın kaplama uçları olan aux kabloları tercih etmeniz de doğru olacaktır. Bu daha temiz ve daha saf ses almanızı sağlayacaktır. 

Tek taraflı ses gelmesi, uğultu yapması, parazit olması, ses kalitesinde düşüş olması gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, fiyatı biraz yüksek olsa bile gerekli özelliklere sahip olan aux kablolardan almalısınız

Saray Elektrik Klas Kablo bayisidir. Tüm Klas Kablo ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

KLAS KABLO BAYİSİ SARAY ELEKTRİK

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

KLAS KABLO

KLAS İLETİŞİM

AUDİO VİDEO KABLOSU FİYATLARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

TOPTAN ELEKTRİK KABLOSU

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK