Kontrol Kabloları LIYY, LIYY-TP, LIY(St)Y, LIY(St)Y-TP

Saray Elektrik Kontrol Kabloları

Kontrol Kabloları

Kontrol Kabloları

Kontrol Kabloları LIYY, LIYY-TP, LIY(St)Y, LIY(St)Y-TP, LIYCY, LIYCY-TP, LIY(St)CY, LIY(St)CY-TP, LIYCY-CY, LIHH, LIHH-TP, LIH(St)H, LIH(St)H-TP, LIHCH

LIYY

Esnek ve düşük bükülme yarıçapı sayesinde uygulamada kolaylık sağlar. Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Dâhili uygulamalar için uygundur, harici uygulamalarda kullanılmaz.

LIYY-TP

Birikim Kablo Kontrol Kabloları

Kontrol Kabloları

Esnek ve düşük bükülme yarıçapı sayesinde uygulamada kolaylık sağlar. Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Dâhili uygulamalar için uygundur, harici uygulamalarda kullanılmaz.

LIY(St)Y

Esnek ve düşük bükülme yarıçapı sayesinde uygulamada kolaylık sağlar. Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, bina içi ses sistemleri, güvenlik sistemleri, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Dâhili uygulamalar için uygundur, harici uygulamalarda kullanılmaz. Folyo ekran sayesinde elektromanyetik etkilere karşı korumaya sahiptir.

LIY(St)Y-TP

Dâhili uygulamalar için uygundur, harici uygulamalarda kullanılmaz. Folyo ekran sayesinde elektromanyetik etkilere karşı korumaya sahiptir.

Esnek ve düşük bükülme yarıçapı sayesinde uygulamada kolaylık sağlar. Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, bina içi ses sistemleri, güvenlik sistemleri, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır.

İnsanların yoğun olarak bulunduğu ortamlarda Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Dâhili uygulamalar için uygundur, harici uygulamalarda kullanılmaz.

HFFR (Halogenfree flame retardant) özelliği ile yanma durumunda düşük duman yoğunluğu, insan sağlığına zarar verecek gazlar içermemesi ve alevin yayılmaması toplu yaşam alanlarında kullanılmasın da başlıca etkendir.

Esnek ve düşük bükülme yarıçapı sayesinde uygulamada kolaylık sağlar. Endüstriyel elektronik, enstrumantasyon ve kontrol mühendisliği uygulamaları, üretim hatları, akaryakıt pompaları, elektronik cihazlar ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Dâhili uygulamalar içinuygundur. Kuru veya nemli ortamlar da kullanılır.

Harici uygulamalarda ve toprak altında kullanılmaz. HFFR (Halogenfree flame retardant) özelliği ile yanma durumunda düşük duman yoğunluğu, insan sağlığına zarar verecek gazlar içermemesi ve alevin yayılmaması toplu yaşam alanlarında kullanılmasın da başlıca etkendir

Birikim Kablo Bayisi: Saray Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak NO:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

Birikim Kablo Katalog

BİRİKİM KABLO

BİRİKİM KABLO İLETİŞİM

BİRİKİM KABLO FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın