Çetinkaya Pano ABS ve Polikarbon Panolar, Buatlar

Çetinkaya Pano ABS ve Polikarbon Panolar, ABS Buatlar, Sıva Altı Sigorta Kutuları, Sıva Üstü Sigorta Kutuları, Kombinasyon Kutuları

Saray Elektrik Çetinkaya Pano Ürünleri

Çetinkaya Pano

Çetinkaya Pano

ABS ve Polikarbon Panolar

ABS Buatlar

Sıva Altı Sigorta Kutuları

Sıva Üstü Sigorta Kutuları

Kombinasyon Kutuları

Rögarlar

Etanj Armatürler

Delikli Kablo Kanalları

Dikili Tip Panolar

Kumanda Kontrol Masaları

İç Tesisat Panosu

Taban Saçlı Panolar

Taban Saclı Metal Panolar

Metal Klemens Kutuları

Ayaklı ve Duvar Tipi Panolar

Metal Dağıtım Panoları

Dış Mekan Polyester Panolar

NH Kofra ve Yük Kesisci Kutuları

Kollektör Dolapları ve Su Sayaç panoları

Marina ve Bahçe Dağıtım Panoları

İklimlendirme Ürünleri

Asansör Panoları

Daire İçi Kombine Dağıtım panoları

Ofis Çözümleri

Pano İçi Aksesuarları

Voltaj Regülatörü

Havuz Trafoları

Trifaze ve Monofaze İzoleli Trafolar

Kombi Regülatörleri

Seyyar Kablo Makaraları

ÇETİNKAYA PANO, 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Elektrik sektöründeki faaliyetlerinde ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen yurt içi ve yurt dışı pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla üreten Çetinkaya Pano, artan iş hacmini karşılamak ve müşterilerine daha geniş yelpazede hizmet vermek için, 2015 yılında, İstanbul Esenyurt’ta bulunan 45.000 m² lik kendi ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilen, modern tesisine taşınarak faaliyetlerine hız kazandırmıştır. 81 ilde bayiliği, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa, İzmir, Ankara ve Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır.

Pano üretim alanında; Plastik Pano, Metal Pano, Polyester Pano, Delikli Kablo Kanalları, Buat kutusu, Aydınlatma Armatürü, Ofis Çözümleri, Yeraltı Buat ve Rögar Kapakları, Sigorta Kutuları, Regülatör, Trafo ve İklimlendirme ürünleri bulunmaktadır.

Dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge yatırımlarını artıran ve aynı zamanda sektörün ilerlemesine katkıda bulunan Çetinkaya Pano, iş süreçlerini sürekli geliştirecek aksiyonları alarak, ihtiyaçları önceden tespit edip, üretim ve pazarlama faaliyetlerini her daim beklentiler yönünde geliştirmektedir.

Çetinkaya Pano kalite standartlarına uygun olarak ürettiği ürünlerinin kalite süreci, maddeden mamüle dönme aşamasından müşteri ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir.
Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girmeyi başaran Çetinkaya Pano, bugün 400’ü aşkın çalışanı, 65 ülkeden fazla ticaret hacmi ile müşterilerine güven veren saygın markalar arasındadır.

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİMİZ

SARAY ELEKTRİK İLETİŞİM

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

ANA SAYFA

facebook.com/sarayelectric

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın