Enerji Kabloları Silikon Asansör NHMH, YVCV, H05VVH6

Enerji Kabloları Silikon Asansör NHMH, YVCV, H05VVH6

Klas Kablo Enerji Kabloları

Enerji Kabloları

Enerji Kabloları

Enerji kabloları binaların elektrik tesisatlarında, elektrikli cihazlarının iç ve dış donanımlarında, sıva altı, sıva üstü, toprak altı, havai hatlar gibi uygulamalar başta olmak üzere bir çok kullanım alanına sahiptir

Termoplastik malzemeler arasında en çok farklı sıcaklık dayanımlarında PVC ve HFFR gibi malzemeler kullanılır. Termoset malzemeler arasında ise, XLPE (Çapraz bağlı Polietilen) ve XLPO (Çapraz bağlı Poliolefinler) yoğun olarak kullanılmaktadır. Elastomerler arasında ise, Silikon ve Kauçuk farklı özelliklerdeki formları ile yoğun olarak kullanılmaktadır

Büyük oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri ve bilgi işlem merkezleri ile raylı sistemlerle toplu taşımacılığın yapıldığı çok sayıda insanın ve değerli cihazın bulunduğu yangın tehlikesi olan tesislerde kullanılırlar. 

Bu kablolar, yangın sırasında alevi iletmezler, yoğun duman tabakası oluşturmazlar ve korozyona elverişli ortam yaratmazlar, böylece can ve mal güvenliği sağlarlar.

Bu tip kablolar, Silikon kauçuk yalıtımları sayesinde yüksek ısılara ve de düşük ısılara maruz kalan kuru, nemli ve ıslak yerlerde, ısıya olan dayanımları sayesinde +180°C sürekli sıcaklıkta ve kısa süreli +220°C ye kadar kullanılabilir. 

Yüksek sıcaklıkta çalışabildikleri gibi -60°C ye kadar düşük ısılarda da çalışabilirler. Bu kablolar mekanik zorlamaların az olduğu demir çelik tesisleri, cam ve seramik atölyeleri, dökümhaneler, gemi, uçak, çimento sanayinde, solaryum ve sauna tesislerinde kullanılırlar.

Silikon İzoleli Kablolar

Silikon izoleli, kılıflanmış ve ekranlanmış kablolar, çevre ısısının yüksek olduğu ortamlarda kuru, nemli ve ıslak yerlerde, ortam ısısının -60°C … +180 °C olduğu yerlerde, yüksek elektromanyetik dış etkenlerden korunması gereken ortamlarda çalışan makine ve tesislerde sabit döşenmiş olarak kumanda ve besleme kablosu olarak kullanılır. 

Bu kablolar ayrıca proje mühendisliğinin gerektirdiği enstrümantasyonda, kontrol cihaz ve makinelerinde, taşıma cihazlarında, üretim hatlarında kullanılır. İnce kalaylı bakırdan örülmüş ekran gürültülere ve sinyallere karşı koruma yapar.

052XZ1-F (NHXMH) 300/500 V

052XZ1-U (NHXMH) 300/500 V

NHMH 300/500 V

YVCV (NYCY) 0,6/1 KV

YVZ2V (NYRY) 0,6/1 KV

YXZ2V (N2XRY) 0,6/1 KV

H05VVH6-F / H07VVH6-F

SiA (H05S-U)SiAF (H05S-K)

SiAF-GL (H05SJ-K)SİHFSİMHSİMH-GLSİMH C1SİMH C2

Saray Elektrik Klas Kablo bayisidir. Enerji Kabloları, Silikon kablolar ve tüm Klas Kablo ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Zamanında Teslimat

Klas Kablo Bayisi Saray Elektrik :

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

KLAS KABLO

İLETİŞİM

KLAS KABLO FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

KLAS KABLO FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

KLAS KABLO FİYAT LİSTESİ

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Elektrik Klas Kablo bayisidir. Enerji Kabloları Tüm Klas Kablo ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan temin […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın