Nade Elektronik Sokak Aydınlatma Lambaları

Sokak Aydınlatma Lambaları

Sokak Aydınlatma Lambaları

Sokak Aydınlatma Lambaları High Power Sokak Lambası, Eco Yol ve Cadde Armatürü, Tse Yol Sokak Armatürü Nade Kalitesi Uygun Fiyatlarla Saray Elektrik’te

Nade High Power Sokak Lambası

HIGH POWER SOKAK AYDINLATMA

Yeni kasa tasarımı, high-power CREE led serisi LS022-LS021 sokak armatürleri uzun mesafelerde yüksek ışık akısı ile kalıcı çözümler sunar. Darbe dayanımı yüksek yeni model kasası ile bakım kolaylığı ve üstün soğutma sağlar. Otoyol, Organize Sanayi Bölgeleri, Tır parkları, açık alan aydınlatması vb. bölgelerde tercih edilen LS022-LS021 sokak armatürleri Enec belgeli olarak sunulmuştur.

Ledli Armatürü – Yol Aydınlatma – Cadde Aydınlatma – Yol Armatürü -Sokak Armatürü

YOL VE CADDE AYDINLATMASI ECO

Hafif Alüminyum enjeksiyon gövdesi, endüstriyel yapısı ve estetik görünümü ile sokak armatürleri park, bahçe, çevre aydınlatma da kullanılmak üzere sunulmuştur. Ledli sokak armatürü yol aydınlatma ve cadde aydılatmada da tercih edilmektedir. Ledli Armatür – Yol Aydınlatma – Cadde Aydınlatma – Yol Armatürü – TSE Belgeli -Sokak Armatürü

YOL VE CADDE AYDINLATMASI TSE

Hafif Alüminyum enjeksiyon gövdesi, endüstriyel yapısı ve estetik görünümü ile sokak armatürleri park, bahçe, çevre aydınlatma da kullanılmak üzere sunulmuştur. Ledli sokak armatürü yol aydınlatma ve cadde aydılatmada da tercih edilmektedir. Ürün TSE belgeli ve yüksek verimlidir.

Nade Elektronik

Eskiden sadece insani bir ihtiyaç olan aydınlatma, artık estetik olarak da insanın hayatında çok farklı bir boyuta evrildi. Teknolojik olarak da beklentilerin çok üzerine taşan ürün yelpazesi başlı başına aydınlatma sektörünün büyümesine ve gelişmesine olanak sağladı. Gerek aydınlatma olsun gerek bina yönetim ve haberleşme sistemleri olsun, birbiri ile bağlı, insana daha fazla konfor alanı oluşturan ürünlerin geliştirilmesi gündeme gelmiştir. Bu açığı ürün yelpazesini geliştirerek kapatmaya çalışan firmalardan birisi de 50 yıllık bir marka ve sektöründe hatrı sayılır bir yere sahip olan Na-De’dir.

İlk yerli sensör üreticisi olmakla beraber, teknolojiye yön veren, inovatif ürün gamıyla kapasitesini her yıl arttırmaktadır. Bina içi aydınlatmada etanj armatürler, slim LED paneller, sensörlü aydınlatma ve sensörler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, lineer aydınlatma ürünleri mevcut.

Dış aydınlatma tarafında ise solar aydınlatma, projektörler, sokak armatürleri, wallwasher lar ve spot çim aydınlatma seçenekleri ile peyzaj tasarımlarında geniş bir ürün seçeneği ile müşterilerin taleplerine maksimum düzeyde cevap vermeye çalışmaktadır. Yangın algılama sistemlerinde ve Intercom görüntülü bina sistemlerinde de yine piyasanın ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretilmekte olup bunların yanında akaryakıt sektöründe yakıt istasyonlarındaki fiyat panolarından iç aydınlatma ve sensörlere kadar tüm ihtiyaçlara yönelik aydınlatma çözümleri mevcuttur.

Nade Elektronik Bayisi Saray Elektrik

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL

İLETİŞİM

NADE DIŞ MEKAN AYDINLATMA

NADE ELEKTRONİK

NADE FİYAT LİSTESİ

ELEKTRİK MALZEME MARKALARI

ELEKTRİK MALZEME ÜRÜNLERİ

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK

SARAY YOUTUBE

SARAY FACEBOOK

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın